Domowo -naturalne farby do włosów
Naturalne farby do blond włosów:


 • Jogurt i cynamon
W misce zmieszaj około 20 dkg jogurtu naturalnego z 4 łyżkami stołowymi cynamonu. Taka maseczka bardzo łatwo rozprowadza się na włosach. Maseczkę wmasowuj we włosy okrężnymi ruchami przez 4- 5 minuty. Następnie pozostaw maseczkę na włosach na przynajmniej 30 minut. Dla lepszego efektu na włosach możesz zawinąć turban z ręcznika.  • Cytryna

  Sok z cytryny jest również najczęściej wykorzystywany do otrzymania bardzo jasnych blond włosów. Aby otrzymać tak wspaniały efekt używając naturalnej koloryzacji, wystarczy, że umyjesz swoje włosy, tak jak robisz to zazwyczaj, następnie wylejesz na nie pół szklanki soku z cytryna i położysz się na słońcu na przynajmniej 20 minut, lub do momentu, aż włosy całkowicie wyschną.

   • Rumianek z cytryną


   Do średniej miski wlej 3 szklanki herbaty z rumianku i 1 szklankę świeżego soku z cytryny. Taki płyn powinnaś nałożyć na włosy. Po nałożeniu zacznij wmasowywać miksturę w swoje włosy przez 4- 5 minuty. Jeśli nie uzyskałaś upragnionego efektu po jednym zabiegu, możesz stosować taki płyn kilka razy w tygodniu.
   Naturalne farby do ciemnych włosów:
   • Kawa
   Aby uzyskać wspaniały brązowy odcień włosów, wystarczy, że zaparzysz kilka szklanek kawy. Następnie schłodzony napój nałóż na swoje włosy i przykryj je czepkiem pod prysznic lub ręcznikiem. Pozostaw na włosach na minimum 20 minut. Następnie spłucz włosy i ciesz się lśniącym, naturalnym kolorem. Jeśli chcesz, aby włosy nabrały jeszcze ciemniejszego odcienia, powtórz ta czynność.
   • Czarna herbata
   Czarna herbata jest również świetna jeśli chcesz, aby Twoje włosy nabrały ciemniejszego koloru. Sposób ten jest taki sam jak w przypadku kawy. Zaparz więc herbatę, ostudź i nałóż na włosy. Włosy przykryj ręcznikiem i pozostaw na włosach na 20- 30 minut.
   • Szałwia


   Szałwia jest jednym z najlepszych składników do koloryzacji włosów. Aby uzyskać idealny efekt, do gotującej się wody dodaj 1/2 szklanki suszonej szałwii. Następnie ostudź, nałóż na włosy i pozostaw na 30- 35 minut. Zmiana będzie olśniewająca, szczególnie jeśli będziesz stosować się do podanych wskazówek i będziesz stosować je regularnie.


   Ten tekst pochodzi ze strony tipy.pl


   Brak komentarzy:

   Prześlij komentarz

   Copyright © 2014 Vegan curly hair , Blogger